Tutku Tente 05338697295 Kıbrıs Girne Tenteci Otomatik Pergola Tente Sistemleri

Girne / Kıbrıs
Cep Onaylı
Vip Paket
Lisanslıdır
Bugün 1 , Eylül Ayında 6 ve Toplamda 38 Ayrı Kişi Ziyaret Etti.

RESİM GALERİSİ

İşletme Konumu

Çalışma Videomuz

Müşterilerden Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

İletişim Bilgilerimiz

Telefon: +905338697295
Fax: -
Website: www
Adres: Karaoglanoglu Cad. No 3 99360 Girne KIBRIS

HAKKIMIZDA

Misyon & Vizyon

Tutku Tente 05338697295 Kıbrıs Girne Tenteci Otomatik Pergola Tente Sistemleri

Biz Kimiz?


Tutku Reklam ve Tente olarak Kıbrıs’ta hizmet vermekteyiz. çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente, branda, pergola, mafsallı tente sistemlerinin dizayn ve üretimini yapıyoruz.

 

Tutku Reklam ve Tente; uzman kadromuz ve yaptığımız kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payımızı arttırmaktayız ve sürekli yenilediğimmiz üretim teknolojimiz sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabiliyoruz.

Özel imalatlarla beraber açılır – kapanır tenteler, kasetli tenteler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Tutku Reklam ve Tente; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 200’den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir.

Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanılır mekanlar sunmaktır.

 

Hizmetlerimiz

 

DİJİTAL BASKI VE TABELA

Dijital baskı ve diğer baskı teknikleri arasında birçok fark bulunmaktadır. Bu da insanların kafasında pek çok soru işareti oluşmasına sebep olur. Bu yazımızda dijital baskıya dair akıllarda oluşan bazı genel soruları cevaplamaya çalışacağız.

CAM SİSTEMLERİ

Cam kapılar ve duvarlar, mimari konseptleri saydamlığın zarafetiyle donatır. Sofistike aksesuarlar, işlevselliğin ve tasarımın uyumlu ortaklığını vurgular. Çeşitli donanım seçenekleri, tasarlanabilecek tüm camlı sistemlerin şık bir şekilde uygulanmasını sağlar.

OTOMATİK PERGOLA

Dış ortam yaşam alanları yaratmak için motorlu pergola,motorlu tente, patio awning / windtent ve özel uygulamalarımız ile sizleri doğa ile buluşturuyoruz. Motorlu ve lineer led uyglamalı motorlu tente, raylı tente ve motorlu pergola sistemlerimizde %100 su ve güneş geçirmezliğini sağlıyoruz. T

TENTE

Yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen tamamı otomatik açılır-kapanır şekilde tasarlanan, ergonomik ve fonksiyonel bir pergola sistemidir. Dört mevsim mekanı kullanma imkanı sağlar. Oval Tente, Raylı Tente, Otomatik Tente, Işıklı ve Geniş Açılımlı Tente Modelleri

 

kıbrıs tenteci, 

girne tenteci, 

kıbrıs pergola, 

girne pergola, 

kıbrıs tente sistemleri, 

girne tente sistemleri, 

kıbrıs otomatik pergola, 

girne otomatik pergola, 

kıbrıs girne otomatik pergola sistemleri,

kıbrıs girne cam sistemleri,

kıbrıs girne dijital baskı ve tabela,

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi08:30 - 19:00
Cumartesi08:30 - 19:00
PazarKAPALI

Etiketler

Fikirlerinizi Paylaşın

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *

COPYRİGHT 2022