Sayfamıza Hoşgeldiniz

Kılıçoğlu Vinç Oto Kurtarma 05415047242

Ihsaniye / Afyon
Cep Onaylı
Vip Paket
Lisanslıdır
Bugün 1 , Aralık Ayında 2 ve Toplamda 842 Farklı Kişi Ziyaret Etti.

Firmamızın Resimleri

Firma Konumu

Çalışma Videomuz

Müşterilerden Yorumlar

Puan 0 / 5 - 0 yorum

İletişim Bilgilerimiz

E-Posta: @
Telefon: +90 5415047242
Cep 2 : -
Adres: Veysel Karani, 03030 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye

HAKKIMIZDA

Misyon & Vizyon

Vinç, başta inşaat sektörü olmak üzere çok geniş bir alanda kullanılmakta, insan gücünün yapması mümkün olmayan işler çok kısa sürede başarıyla sonuçlandırılmaktadır. Bunun için işe uygun bir vinç modeline ve onu kullanabilecek bir personele ihtiyaç vardır. Afyonkarahisar merkezde faaliyet gösteren Kılıçoğlu Vinç firmamız uzun yıllardır başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Afyonkarahisar vinç ve forklift sektöründe kısa sürede başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanmış ve bölgenin en çok tercih edilen, en çok tavsiye edilen firması konumuna yükselmiş bulunuyor; fakat başarılarımızı kendimiz için hiçbir zaman yeterli görmüyor, her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Hep daha iyisini ve daha kalitelisini siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya çalışıyoruz.

Sürekli kendimizi yenileyerek değişen ihtiyaçlara eksiksiz yanıt verecek şekilde kendimizi geliştiriyoruz. Farklılık, kalite ve hızlılık gibi günümüz iş anlayışının en temel değerlerinden ödün vermiyoruz. Maliyetlerimizi kontrol altında tutarak müşterilerimize her zaman en uygun fiyat ayrıcalıklarını takdim ediyor, üstlendiğimiz hizmetlerde en uygun çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit edip gereken çözümleri zamanında ve istenildiği şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Her zaman güvenilir bir firma olmayı benimsemiş olan firmamız çalışanlarını eğiterek, her birinin konusunda kaliteli elemanlar olmasına azami gayret göstermekte, günlük vinç kiralama, dış cephe temizliği, konteyner taşıma, sepetli vinç kiralama, saatlik vinç kiralama ve daha fazlasını yerine getirmektedir.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi7 Gün 24 Saat Açık
Cumartesi7 Gün 24 Saat Açık
Pazar7 Gün 24 Saat Açık

Anahtar Kelime

Aşağıdaki Formu Kullanarak Hakkımızdaki Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz

Fikirlerinizi Paylaşın

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *

Bizlere Sayfamız İçerisindeki Whatsap Ve Tıkla Ara Butonlarını Kullanarak Ulaşım Sağlayabilir Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

COPYRİGHT 2022 TÜM HAKLARI SAKLIDIR