google.com, pub-1858646595581314, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Bodrum Korsan Taksi 0 534 979 5098

Bodrum / Muğla
Cep Onaylı
Gümüş Paket
Lisanslıdır
Bugün 1 , Mayıs Ayında 11 ve Toplamda 512 Ayrı Kişi Ziyaret Etti.

Resim Galerisi

İşyeri Konumumuz

Çalışma Videomuz

Müşterilerden Yorumlar

Puan 0 / 5 - 0 yorum

İletişim Bilgilerimiz

Telefon: +90 534 979 5098
Cep 2 : +90
Adres: muğla bodrum

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi7/24
Cumartesi7/24
Pazar7/24

Firma Hakkında

Bodrum Korsan Taksi Hizmeti

Bodrum korsan taksi, turizim cenneti olan Bodrum için adeta hayat kurtarıcı ulaşım aracıdır. Ulaşım maliyetlerinin Bodrum bölgesinde hizmet veren korsan taksiler tarafından en aza indirilmesi bölge halkının da ilgisini çekmekte. Korsan taksi Bodrum için artık bir gereklilik olarak görülmekte. Bodrum korsan taksi dışında hemen hemen her evde bir araba bulunsa dahi zaman zaman yaşanan problemler veya arabasız kalmaktan dolayı taksilere ihtiyaç duyulmaktadır. Taksiler fiyatları açısından bakıldığında birçok insana pahalı geldiği için tercihler toplu taşıma veya Bodrum korsan taksilerden yana kullanılıyor.

Bodrum’da taksi ile bir yerden bir yere gitme, Bodrum Milas Havalimanı‘ndan Bodrum merkezi ile yakın çevre tatil beldelerine veya Bodrum merkezi ile yakın çevre tatil beldelerinden Bodrum Milas Havalimanı’na korsan taksi ücretleri konusunda fazlaca arama yapılıyor ve genelde taksi ücretlerinin çok yüksek olduğu düşünülüyor. Bu nedenle Bodrum'da korsan taksi işi yapanlar oldukça popüler ve yaygın.

 

Şunu belirtmekte fayda var ki, Muğla bölgesinde çoğu zaman taksici esnafı ile yolculuk yapmak isteyen vatandaşları karşı karşıya getiren taksi ve taksimetre ücretlendirmeleri konusunda yeni adımlar atıldı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün resmi talimatıyla Muğla ili UKOME (Ulaşım Koordinasyon Merkezi) Kurulu 12.09.2018 tarih ve 2018/7-472 sayılı kararı ile artık Muğla’da “mesafe kat edildikçe azalan taksimetre” tarifesi uygulanacak. Bu karar elbette ilk bakışta pozitif bir etki yaratsa da artan ulaşım zamları kararın uygulanmasında zorluklarada yol açabiliyor.

Bodrum’da Korsan Taksi Tarifeleri

Muğla ili 2022 yılı için Bodrum’da aşağıdaki taksi tarifeleri uygulanıyor. Taksi bekleme süresi de (1 dakika 0,60 TL) var ancak çok fazla bir etkisi olmuyor. Bekleme cüreti Bodrum korsan taksiler için geçerli değil. Bekleme ücreti almıyoruz.

 • Taksimetre açılış ücreti 7,15 TL ( Bodrum korsan taksi hizmeti veren Mercan Taksi işletmesinde açılış ücreti yok )
 • 0-1 km. arası sabit taksi ücreti 1
 • 1-5 km. arası taksi kilometre tarifesi 7,15 TL/Km
 • 6-15 km. arası taksi kilometre tarifesi 6,16 TL/Km
 • 16-30 km. arası taksi kilometre tarifesi 5,15 TL/Km
 • 31-50 km. arası taksi kilometre tarifesi 4,75 TL/Km
 • 51 km. ve üzeri taksi kilometre tarifesi 4,50 TL/Km

Bodrum Milas Havalimanı’ndan Bodrum'un Merkezine veya Çevre Tatil Beldelerine Korsan Taksi Kaç Lira Yazar?

Belirtilen taksimetre tarifelerine göre hesaplama yaparasak ortalam sonuçları almamaız mümkün. Bodrum Milas Havalimanı‘ndan Bodrum’un merkezine veya Bodrum yarımadasındaki diğer tatil beldelerine taksi ve korsan taksi ücretleri aşağıdaki gibi. Ancak Bodrum'da hizmet veren korsan taksilerimi için bu fiyatların pek bir anlamı yok. Aşağıda yer alan fiyatların daha altında ulaşım hizmeti sağlıyoruz.

 • Bodrum Havalimanı ile Bodrum Merkez arası 35,8 km., taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 260 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Akyarlar arası 59 km., taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 430 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Bitez arası 42 km., taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 305 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Göktürkbükü arası 44 km., taksi ve korsan taksii ücreti yaklaşık 310 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Gümbet arası 39 km., taksi ve korsan taksii ücreti yaklaşık 300 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Gümüşlük arası 56 km., taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 425 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Gündoğan arası 47,6 km., taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 345 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Ortakent arası 47,6 km., taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 345 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Torba arası 32,5 km., taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 240 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Turgutreis arası 54,5 km., taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 420 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Türkbükü arası 46 km., taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 340 TL
 • Bodrum Havalimanı ile Yalıkavak arası 52,5 km., taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 410 TL

Bodrum'da Korsan Taksi Durakları Nerede?

Bodrum'da korsan taksi durakları nerede sorunuzun cevabını hemen verelim. Korsan taksiler Bodrum bölgesinin çeşitli noktalarında yolculuğa hazır bir şekilde beklemektedir. Sizlerden gelen taksi talepleri çağrı merkezi tarafından adresinize en yakın korsan taksi şöförüne iletilir ve aracın kısa sürede bulunduğunuz noktaya gelmesi sağlanır. Bodrum korsan taksi hizmeti almak için fazla çaba sarf etmeniz gerekmez. Acil taksi ihtiyacınızı bir telefonla kolayca çözümleyebilirsiniz.

Bodrum Korsan Taksiler Nasıl Çalışır?

Bodrum korsan taksiler yerli ve yabancı turistleri, yerleşik halkı ve diğer ulaşım ihtiyacı olan herkesi gideceği yere ulaştırmakla yükümlüdür. Havalimanı transfer, yolcu karşılama, evcil hayvan taşıma, kargo taksi ve diğer seyahat isteklerini asla geri çevirmez. Gün boyu durmaksızın çalışır. Sizlerin rahatı ve güvenliği noktasında kaliteli hizmet verirler. Konumunuza en yakın korsan taksi Bodrum içinde dakikalar sonra bulunduğunuz adrese gelir ve sizi varış noktasına ulaştırır.

Bodrum Korsan Taksi Fiyat Listesi Ucuzluğu

Mercan Taksi olarak Bodrumda verdiğimiz korsan taksi hizmetinde misyon ve vizyon olarak müşterilerimizin mutluluğunu, konforunu ve güvenliği üstlenmekteyiz. Bodrum ucuz korsan taksi 7/24 hizmetinizde olup, yolculuklarınızı çok daha ekonomik hale getirmektedir. 

 

Bodrum korsan taksi fiyat listesi firmadan firmaya değişiklik gösteren bir yapıdadır. Biz Bodrum’da en uygun fiyat ve en yüksek müşteri memnuniyetine ev sahipliği yaparak en çok tercih edilen Bodrum korsan taksi listesinde en üst sıralara çıkmış durumdayız. 

Bodrum Korsan Taksi Kilometre Ücreti Ne Kadar?

Bodrum korsan taksi kilometre ücreti bu hizmetten faydalanmak isteyen herkes tarafından merak edilen bir konudur. Mercan Taksi olarak artan kurlar ve yakıt ücretleri karşısında minimum kar marjı ile çalışarak, müşterilerimizin memnuniyetini önemsemekteyiz. Bodrum korsan taksi fiyat listesi olarak km başı 5.00 TL ücret karşılığında çalışmaktayız.

Bodrum Mercan Korsan Taksi Taşımacılıkta Nelere Dikkat Eder?

Mercan Korsan Taksi olarak sizleri düşünmemiz sebebiyle taşımacılık esnasında dikkat ettiğimiz birçok husus bulunmaktadır. Bu hususlar bizi en çok tercih edilen firma yaparken, müşterilerimizin güvenini kazanmamıza da destek olmaktadır. Korsan taksi olarak taşımacılıkta dikkat ettiğimiz detaylar şu şekilde listelenebilir:

 

 • Bodrum bölgesinde en hesaplı taksi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu sayede istediğiniz saatte boş taksi bulabilir ve acil durumlarda hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

 • Şoförlükte uzmanlaşmış kişileri kadromuza dahil etmekteyiz. Bu sayede sizlere, güvenli bir yolculuk keyfinin tadını çıkarmak kalır.

 • Bünyemizde yalnızca lüks ve konforlu araçlara yer vermekteyiz.

 • Kısa mesafe veya uzun mesafe fark etmeksizin bir noktadan bir noktaya taşırız. Bu sayede çok kısa mesafede taksiye ihtiyacınız olsa bile rahatlıkla bulabilirsiniz.

 • Minimum taşıma ücreti politikası izleyerek bütçenizin dostu olmaktayız.

 

Eğer sizde Bodrum korsan taksi hizmetinin tüm bu avantajlarından faydalanmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu hatırlatmak isteriz. İnternet sitemizde bulunan iletişim kanallarından birisini kullanarak veya telefon numaramız üzerinden bizleri arayarak, taksinizi anında ayağınıza çağırabilirsiniz.

Bodrum Güvenli Korsan Taksi Hizmeti

Korsan taksi hizmetine oluşan önyargı sebebi ile ilk tercih edişinizde zorlanmanız mümkündür. Fakat bir kere Mercan Taksi ile bir noktadan bir noktaya seyahat ettiğinizde araçlarımızın lüks ve konforunu, şoförlerimizin güleryüzlülüğünü ve fiyatlarımızın ucuzluğunu öğrenecek devamlı bizleri tercih edeceksinizdir.

En güvenli taksi firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Alanında uzman şoför kadromuz ile güvenli bir yolculuk yaşamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve taksinizi çağırın. Sizlere bir telefon kadar uzağız.

Bodrum Korsan Taksi Telefon Numarası

Bodrum korsan taksi telefon numarası siz değerli yolcularımızın ulaşım ihtiyaçları aksamasın diye 7/24 aktiftir. Bodrum içi veya şehir dışı yolculuklarınız için bizi her zaman arayabilirsiniz. Bodrum korsan taksi ile seyahat etmek her açıdan sizlere yarar sağlayacaktır. Araçlarımızın konforu, yol tutuşu, şöförlerimizin tertipli ve disiplinli olması ve en önemlisi ücret tarifemiz ulaşım istekleriniz için tüm beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır. Bodrum'un popüler bölgelerinde gün boyu korsan taksilerimiz yolcu beklemekte ve talep üzerine transfer gerçekleştirmektedir. Bodrum semtlerinde sunduğumuz hizmet başlıkları şu şekildedir.

 • Bodrum Milas Korsan Taksi: Milas korsan taksi başlığı altında sunduğumuz ucuz taksi uygulamasıyla her yere en hesaplı şekilde ulaşın. Bekleme ücretiz ödemeyin. Rahat ve güvenli şekilde yolculuk yapın.
 • Bodrum Bitez Korsan TaksiBitez korsan taksi günün her saatinde gideceğiniz yere sizi tam zamanında ulaştırır. Yolculuk boyunca asla rahatsızlık duymaz, aksine keyifli seyahat etmenin ayrıcalığını yaşarsınız.
 • Bodrum Turgutreis Korsan TaksiTurgutreis korsan taksi hizmeti almak ulaşım tercihlerinizi pozitif yönde değiştirecektir. Uygun fiyatlı taksi yolculuğunuz sonrası kendinize şu soruyu sorma gereği duyacağınızdan eminiz. Neden başka taksilere daha fazla ödüyorum ki?. İşte bizde bunu belirtiyor ve iddia ediyoruz. Bizimle ulaşım her zaman hep ucuz.

Diğer hizmet başlıklarımız

 • Bodrum Türkbükü Korsan Taksi
 • Bodrum Konacık Korsan Taksi
 • Bodrum Gümüşlük Korsan Taksi
 • Bodrum Torba Korsan Taksi
 • Bodrum Akyarlar Korsan Taksi
 • Bodrum Göktürkbükü Korsan Taksi
 • Bodrum Merkez Korsan Taksi
 • Bodrum Gümbet Korsan Taksi

Anahtar Kelime

Fikirlerinizi Paylaşın

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *