Sayfamıza Hoşgeldiniz

Adıyaman Tütüncülük Sarmalık Tütün Toptan Ve Perakende

Kahta / Adiyaman
Cep Onaylı
Gümüş Paket
Lisanslıdır
Bugün 1 , Haziran Ayında 3 ve Toplamda 1620 Farklı Kişi Ziyaret Etti.

Firmamızın Resimleri

Firma Konumu

Çalışma Videomuz

Müşterilerden Yorumlar

Puan 0 / 5 - 0 yorum

İletişim Bilgilerimiz

Telefon: 0
Cep 2 : 0
Adres: Girne mah Yunus Emre cad 6007 sok no 34/b

HAKKIMIZDA

Misyon & Vizyon

Adıyaman Tütünü

Türkiye’nin ilk online tütüncüsü olarak Adıyaman Tütünü, Çelikhan Tütünü, tekel tütünü çeşitleri ve diğer sarma tütünleri en uygun fiyata sizlerle buluşturuyoruz. Ortalama 3 iş günü içinde adresinize teslim ediyoruz. 0542 542 7484 nolu telefondan hemen bize ulaşıp sipariş verebilir kapıda ödeme kolaylığı ile satın alabilirsiniz.

Adıyaman Tütünü en iyi sarma tütünlerden biridir. Sarımtırak bir rengi olup çiğ halde ve yanınca kötü bir kokusu yoktur. Boğaz yakmayan, orta içime sahip bir tütündür. Tütünlerimizde toz yok denecek kadar azdır. 1 kg Adıyaman Tütünü fiyatı 80 TL’dir. Toptan fiyatlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

  • Doğal olarak yetiştirilmiş Adıyaman Tütünü çiğ halde bir avuç alınıp koklanırsa rahatsız edici bir kokusunun olmadığı fark edilir. Eğer çok keskin veya ağır bir koku alırsanız o tütünün katkı maddeli olduğunu anlayabilirsiniz.
  • Rengi sarımtıraktır fakat altın sarısı değildir. (Bazen altın sarısı tütünlerin Adıyaman adıyla satıldığını görüyoruz. Bunlara dikkat edin)
  • Yine yandığı zaman kötü bir kokusu yoktur. Bazı tütünler yanınca çok keskin bir koku yayarlar. Bu tütünler katkı maddelidir.
  • Külü ise zift gibi siyah değildir. Antrasit veya gri rengi vardır.
  • Genelde tatlı sert bir içimi vardır. Hafif ve sert olanları da vardır.
  • İçimi sert olsa bile boğazı ağrıtmaz veya balgam yapmaz.
  • Aynı zamanda damarlı bir yapısı vardır. Fakat kıyıldığı zaman çok az kalır ve yanınca rahatsız edecek bir seviyede değildir. Çoğu zaman fark etmezsiniz bile.
  • Nikotin oranı: %2,85-5,35
  • Şeker oranı: %9,40-20,5
  • Nitrat oranı: %0,20-1,15

Birçok kişi orijinal Adıyaman Tütünü denemek istiyor fakat nereden alacağını bilemiyor. Birçok tütün dükkanı ve internet sitesi de maalesef bu ismi kullanarak kötü tütünleri satmaya çalışıyor. Orijinal bir tütün içmek istiyorsanız üreticisinden almanız en mantıklısı olacaktır. Biz yıllardır Adıyaman’da tütüncülük yapan bir aileyiz. Üreticiden organik tütün almak için bize ulaşabilirsiniz. Lüks tütün çeşitlerini en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Kiloluk tütün yanında tütün dükkanı işletenler için toptan tütün satışı da yapıyoruz. Toptan tütün fiyatları kalitesine göre 15 TL'den başlayıp 65 TL'ye kadar çıkmaktadır. Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için toptan tütün fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.


SERT TÜTÜN NASIL YUMUŞATILIR?

Nasıl her sigara farklı sertlikte oluyorsa tütünler de aynı şekilde farklı sertliklerde olabiliyor. Damak tadınıza en uygun tütünü bulmak biraz zaman alabilir. Tabii bizden sipariş verirseniz önceden içtiğiniz sigarayı söylemeniz yeterli olacaktır. İçtiğiniz sigaraya en yakın tatta tütün gönderiyoruz. Başka yerden tütün aldığınızı varsayalım. Tütün size sert geldi ise bazı işlemler sonucunda tütünü yumuşatabilirsiniz. En […]

Devamını Oku 

1 KİLOGRAM TÜTÜNDEN KAÇ PAKET SİGARA ÇIKAR?

Sigarayı bırakıp tütüne geçmek istiyorum. Geçen gün bir arkadaşımın tütününden denedim hoşuma gitti. Adıyaman tütünüymüş. Aklıma takılan 1 kilo tütünden kaç paket sigara çıktığı? Yani tütün içince ne kadar kara geçiyor olacağım? Bir de sizden tütün satın almak istiyorum. En az kaç kilo alabiliriz? Hangi tütünü tavsiye edersiniz? 1 kilo tütünden yaklaşık 50 paket sigara çıkmaktadır. Yaklaşık […]

Devamını Oku 

TÜTÜN NASIL SAKLANIR?

Sigaradan tütüne yeni geçenlerdenseniz muhtemelen tütün nasıl saklanır merak ediyorsunuzdur. Çünkü sigara günü birlik alıp tüketilen bir şeyken tütün birkaç gün hatta birkaç ay yetecek kadar alınıyor. Eğer tütünü anlatacağımız koşullarda saklarsanız hiçbir sıkıntı yaşamadan uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Tütün Saklama Koşulları Biz müşterilerimize tütünü fotoğrafta gördüğünüz şekilde şeffaf jelatin poşet içinde gönderiyoruz. Birçok tütüncü de bu […]

Devamını Oku 

Kargo ücreti alıcıya ait olup 5 kilograma kadar sadece 15 - 20 TL arasıdır.ETİKETLER

adıyaman geneli tütüncülük

adıyaman geneli toptan ve perakende tütün satışı

adıyaman geneli sert tütün

adıyaman kahta toptan ve perakende tütün satışı
Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi08:00 - 18:00
Cumartesi08:00 - 18:00
PazarAÇIK

Anahtar Kelime

Aşağıdaki Formu Kullanarak Hakkımızdaki Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz

Fikirlerinizi Paylaşın

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *

Bizlere Sayfamız İçerisindeki Whatsap Ve Tıkla Ara Butonlarını Kullanarak Ulaşım Sağlayabilir Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

COPYRİGHT 2022 TÜM HAKLARI SAKLIDIR